דילמה צרכנית PDF הדפסה דוא

בחיי היום יום אנו מוקפים בדילמות צרכניות ויחסים חוזיים עם נותני שירותים. כל התחברות לשירות היא התחברות חוזית ויש לבחון אותה. לעיתים ההתחברות לטווח קצר מאוד (כמו תיקון תקלה על ידי אינסטלאטור) וההתקשרות נעשית בע"פ לעיתים ההתחברות לטווח ארוך וההתקשרות נעשית בע"פ או בכתב, בתלות במקבל השירות (ולא לטעות, נותן השירות יעדיף תמיד שלא בכתב אבל צרכן נבון יוביל את חתימת העסקה עם חוזה חתום) .

 

befor_sign_web

כשאנו מדברים על צרכנות-נבונה אנו מתכוונים לצרכן שיודע על מה הוא מתחייב. ספקי השירות, לא תמיד אומרים לנו במהלך השיחה עימם כי אנו מתחייבים לשירות זה או אחר. עלינו הצרכנים להיות ערניים כדי שהשירות אליו אנו מתחייבים יהיה בדיוק כפי שדרוש לנו ו/או שעליו הסכמנו בשיחה עם משווק השירות.

 

לאחר קריאת החומר יוכלו חלק מהאנשים לעזור לעצמם ללא עזרה של "תובנה". מי שמרגיש שהוא זקוק לעזרה נוספת מוזמן לצלצל או לפנות אלי בעזרת טופס צור קשר.

 

בעזרת צרכנות נבונה נראה כיצד להתמודד עם ספקי השירות מבלי להיכנס להוצאות מיותרות או לייאוש. כל אדם יכול להתחבר לשירות צרכני ללא הוצאות לא מתוכננות. כל אדם יכול להתמודד עם בעיית שירות גם אם נעשתה טעות בהתחברות לשירות. בעזרת מספר עצות נראה כיצד אנחנו הופכים לצרכנים נבונים וחוסכים התרגזויות (בריאות) וכסף רב.

almst_sign_web1

כפי שנראה, יש לנו דילמות שונות לפני ההתחברות לשירות (כשכל הקלפים בידיים שלנו) ולאחר כריתת החוזה (כשקצת יותר קשה לשנות עובדות שהוסכם עליהם). כל דילמה והפתרון שלה. לכל שאלה תשובה. במקרה ואין תשובה באתר, אנא פנו אלי בעזרת הטופס ואעזור לכם בפתרון הבעיה המיוחדת שלכם.

 

החוזה הוא כל כך חד צדדי, שאני מתפלא שהוא כתוב על שני צידי הנייר (לורד אוורשם)

 

.

 

Facebook Like

מבזקים וחדשות

חדשות מעודכן אפריל 2017

רוצים לקנות בית ולקבל את הבית מרוהט? משכנתא מממנת, משכנתא שחוסכת כסף כדי שתוכלו לקנות את מוצרי הבית לדירתכם החדשה,  צלצלו ושאלו כיצד  053-7-556-335  077-5-4357-63

.

.

פריים? צמוד? קצר מועד? קנס יציאה? - זקוקים לעזרה? לא מבינים? צלצלו ונדבר  077-5-4357-63   053-7-556-335

.

.

.

אתם מכוסים? קר לכם? השמיכה קצרה או שיש מקום לרגליים, בואו נבדוק שיש לכם מספיק שמיכה לתקופות קרות, פגישה אחת שתאיר לכם את העתיד ותכין אותכם לנסיעה לחו"ל, החתונה של הילדים או הולדת הנכד/ה.

.

.

.

כשאנחנו קונים רכב (50,000 ש"ח) אנו בודקים אותו בעלות של 500 ש"ח. את המשכנתא שלכם נבדוק בחינם ונמחזר במחיר קטן יותר מ-1%, כי אצלנו המחיר קבוע גם אם חוסכים ללקוח 50,000 ש"ח וגם אם חסכנו לו 350,000 ש"ח.

נצלו את הריביות הנמוכות, צלצלו עכשיו    077-5-4357-63   053-7-556-335

חיפוש באתר

מונה צפיות תוכן

מונה צפיות תוכן : 461665
Facebook: Tovana.Yehuda Linked In: yehudayizraeli Twitter: yizraeli External Link: yizraeli.cafe.themarker.com