קניית מוצר חדש PDF הדפסה דוא

קניית מוצר חדש היא מלחמה אישית  בן

"אני רוצה את זה כאן ועכשיו"

לבן התובנה ש:

"צריך לבדוק לשאול לברר ולחפש"

 

כשאנו מחפשים מוצר אנחנו חייבים להגדיר לעצמנו בכתב מה הדברים שהמוצר אמור לפתור לנו. אילו תכונות חייב המוצר לכלול כדי שיענה על הדרישות שלנו. כשעדיין לא היינו בחנות, עדיין לא חיפשנו  ברשת, אנחנו לא מושפעים עדיין מהמקובל בשוק או במה שיש freezer_webבחנות והמוכר רוצה למכור לנו. "העובדות לא מבלבלות אותנו". הרבה פעמים נראה שברוב החנויות אנו לא מוצאים פתרון לבעיה שלנו אבל בגלל שלא הגדרנו מראש את הדרוש לנו הושפענו מהמוכר, נמאס לנו להסתובב וקנינו מוצר שלא מתאים לדרישותינו.

לדוגמא, אנחנו יודעים שיש לנו ילדים קטנים ולכן מעדיפים מקרר עם דלת ליד דלת. תכונה זו תאפשר לילדים הקטנים לגשת הן למקרר והן למקפיא ללא צורך בכיסא או סולם.  אנחנו גם יודעים שאנחנו אוהבים לאפות עוגות ולכן גודל המדף המינימאלי הן במקרר והן (עדיף) במקפיא חייב לאפשר לנו להכניס את תבנית האפיה לתוכו. לתכונות אלו נוסיף כמובן את גודל המקום שיש לנו במטבח ועוד תכונות הנראות לנו חשובות.

 

כלל ההגדרות שלנו מהמוצר אותו אנו מחפשים יעזור לנו לחפש את המוצר שנחוץ לנו. לפני שנצא מהבית נחפש את המוצר שאנו רוצים לקנות באינטרנט ונבחן את תכונותיו מול התכונות שרשמנו ברשימת הדרישות שלנו. המידע שנאסוף יכוון אותנו לדגמים מסוימים וסדר גודל של מחירים. הידע שיש מוצר שמתאים לדרישות שלנו ושהוא במחיר סביר יעזור לנו לחפש את המוצר בחנויות.

 

כמו כן נבדוק באינטרנט מי נותן שירות למוצר אותו אנחנו רוצים לקנות. חלק גדול מהמוצרים במטבח משמשים לשנים ארוכות ולכן techtul1_webשירות וחלקי חילוף במחיר סביר ובזמן הם פרמטר חשוב.

 

כשתגיעו לחנויות עם רשימת הדרישות שלנו יתייחסו אליכם ברצינות ובכבוד בגלל שאתם יודעים מה נחוץ לכם. המוכר יתייחס אליכם כלקוח מועדף גם בגלל שאתם מצמצמים לו את הזמן המושקע בהסבר על כלל הדגמים בחנות וגם בגלל שהוא מ פחד שיש לכם ידע בנושא. המוכר יודע שבגלל רשימת הדרישות המסודרת שלכם שכשתקנו את המוצר אתם תהיו לקוחות מרוצים. כידוע, לקוחות מרוצים שולחים לקוחות חדשים וחוזרים לקניה חוזרת.

 

על מנת לדעת כיצד להתנהל לפני הקניה, לחץ/צי כאן

בכל מקרה של רצון לעזרה מיידית לפני הקניה, לחץ/צי כאן

על מנת לדעת כיצד להתנהל אחרי הקניה, לחץ/צי כאן

בכל מקרה של רצון לעזרה מיידית אחרי הקניה, לחץ/צי כאן

 

כל דבר רע - תחילה-עין רואה, אח"כ הלב חומד, ואח"כ איברים גומרים !!! (ספר מים חיים).

 

Facebook Like

מבזקים וחדשות

חדשות מעודכן אפריל 2017

רוצים לקנות בית ולקבל את הבית מרוהט? משכנתא מממנת, משכנתא שחוסכת כסף כדי שתוכלו לקנות את מוצרי הבית לדירתכם החדשה,  צלצלו ושאלו כיצד  053-7-556-335  077-5-4357-63

.

.

פריים? צמוד? קצר מועד? קנס יציאה? - זקוקים לעזרה? לא מבינים? צלצלו ונדבר  077-5-4357-63   053-7-556-335

.

.

.

אתם מכוסים? קר לכם? השמיכה קצרה או שיש מקום לרגליים, בואו נבדוק שיש לכם מספיק שמיכה לתקופות קרות, פגישה אחת שתאיר לכם את העתיד ותכין אותכם לנסיעה לחו"ל, החתונה של הילדים או הולדת הנכד/ה.

.

.

.

כשאנחנו קונים רכב (50,000 ש"ח) אנו בודקים אותו בעלות של 500 ש"ח. את המשכנתא שלכם נבדוק בחינם ונמחזר במחיר קטן יותר מ-1%, כי אצלנו המחיר קבוע גם אם חוסכים ללקוח 50,000 ש"ח וגם אם חסכנו לו 350,000 ש"ח.

נצלו את הריביות הנמוכות, צלצלו עכשיו    077-5-4357-63   053-7-556-335

חיפוש באתר

מונה צפיות תוכן

מונה צפיות תוכן : 432994
Facebook: Tovana.Yehuda Linked In: yehudayizraeli Twitter: yizraeli External Link: yizraeli.cafe.themarker.com