התחברות לשירות PDF הדפסה דוא

כשאנו רוצים להתחבר לשירות כלשהוא, הדבר הכי חשוב היא המהירות. אנחנו לא אמורים להגיב מהר אלא בשיקול דעת. ככל שנחשוב יותר על ההצעה שעומדת לפנינו, כך נוכל להשיג תנאים טובים יותר.  stopwatch_web

במידה ומוצע לנו מבצע "רק היום", אנו אמורים לקחת את זה בפרופורציה. עדיף להפסיד מבצע אחד מאשר את כספינו לאורך זמן. לכל מבצע היום יש מבצע המשך שמתחיל בשבוע הבא וזאת בגלל העובדה שהחברה רוצה לקוחות חדשים גם מחר ולא רק היום. במקרים יוצאי דופן יש מבצעים שבאמת לא חוזרים אבל אנו יכולים לדעת שהמבצע המוצע טוב ולא יחזור רק אם עקבנו אחרי מבצעים (לאורך זמן או בפורומים) וראינו שזה מבצע חריג בהטבות אותן הוא מציע ללקוחות החברה.

כל שירות מלווה בתנאי השירות. מסמך שבו מרוכזות הזכויות והחובות של הלקוח. מסמך זה צריך להיקרא בצורה יסודית מכיוון שאנו חותמים עליו. גם אנחנו לא קוראים את המסמך, בגלל החתימה שלנו אנו מחויבים לכל מילה הכתובה בו. המסמך מכיל, בדרך כלל, שלושה דברים חשובים:
תנאים כלליים – קטע זה מסביר את המונחים שנשתמש בהם בהמשך החוזה. מי הלקוח, מי נותן השירות, מה אומר כל מונח מקצועי ופיננסי וכדומה.
זכויות: על מה מתחייבת החברה שנותנת שירות. מה כולל השירות, מה מגבלות השירות, על מה לוקחים תוספת מחיר.
חובות: על מה מתחייב הלקוח. מה אורך ההתחייבות של הלקוח, על איזה מחיר הלקוח מתחייב, מה המחיר של התנתקות מהשירות לפני תום ההתחייבות וכו.

books_webבמידה והחוזה או הנלווים לחוזה לא מפרטים את כל האמור לעיל ויותר, אז נדרשות הבהרות. כל דבר הנאמר על ידי נציג המכירות (בטלפון או בעל-פה) חייב להיות מגובה בחוזה הנחתם. החברה הנותנת את השירות לא יכולה להיות מחויבת להבטחות שניתנו בעל-פה. ניתן לחייב כל חברה לקיים הבטחות הניתנות בכתב. כדי לא ליצור מצג שווא: הרבה חברות ינסו להתחמק גם מחוזים והבטחות בכתב, אבל מצבם המשפטי יהיה קשה יותר, ולנו הצרכנים יהיה יותר קל לקבל את זכויותינו. לבד או בעזרת תובנה.
להרחבה, אנא קראו על התחברות לשירות סלולארי ( סלקום, אורנג', פלאפון, מירס), לטלביזיה רב ערוצית (הוט או יס) או לשירות אחר (כגון אספקת מים או אחר)

על מנת לדעת כיצד להתחבר לחברה סלולארית או לטלביזיה רב ערוצית לחץ/צי כאן
על מנת לדעת כיצד להתחבר לכל שירות אחר לחץ/צי כאן

ליצירת קשר מיידי בחיבור לכל שירות אחר לחץ/צי כאן

 

ההוכחה לכך שלא התקציב מונע את שיפור השירות בארגון שלך,

היא העובדה הפשוטה שחיוך אינו עולה דבר.

 

Facebook Like

מבזקים וחדשות

חדשות מעודכן אפריל 2017

רוצים לקנות בית ולקבל את הבית מרוהט? משכנתא מממנת, משכנתא שחוסכת כסף כדי שתוכלו לקנות את מוצרי הבית לדירתכם החדשה,  צלצלו ושאלו כיצד  053-7-556-335  077-5-4357-63

.

.

פריים? צמוד? קצר מועד? קנס יציאה? - זקוקים לעזרה? לא מבינים? צלצלו ונדבר  077-5-4357-63   053-7-556-335

.

.

.

אתם מכוסים? קר לכם? השמיכה קצרה או שיש מקום לרגליים, בואו נבדוק שיש לכם מספיק שמיכה לתקופות קרות, פגישה אחת שתאיר לכם את העתיד ותכין אותכם לנסיעה לחו"ל, החתונה של הילדים או הולדת הנכד/ה.

.

.

.

כשאנחנו קונים רכב (50,000 ש"ח) אנו בודקים אותו בעלות של 500 ש"ח. את המשכנתא שלכם נבדוק בחינם ונמחזר במחיר קטן יותר מ-1%, כי אצלנו המחיר קבוע גם אם חוסכים ללקוח 50,000 ש"ח וגם אם חסכנו לו 350,000 ש"ח.

נצלו את הריביות הנמוכות, צלצלו עכשיו    077-5-4357-63   053-7-556-335

חיפוש באתר

מונה צפיות תוכן

מונה צפיות תוכן : 433009
Facebook: Tovana.Yehuda Linked In: yehudayizraeli Twitter: yizraeli External Link: yizraeli.cafe.themarker.com