התנתקות סלולארי או טלויזיה PDF הדפסה דוא

התנתקות מחברה סלולארית, סלקום, אורנג', פלאפון, או  מירס או מטלביזיה רב ערוצית, הוט או יס, מחייבת משנה זהירות.

הדבר הכי חשוב בתהליך ההתנתקות הוא הבנת מצבנו החוזי/משפטי. הרבה אנשים לא מבינים שהחוזה בין הלקוח לחברה הינו מסמך brokenwatch_webמשפטי ויש לכבדו על ידי שני הצדדים.

הצעד הראשון הוא קריאת החוזה ובירור אצל החברה שאליה אנחנו מחוברים מה הסטאטוס שלנו. אנחנו קוראים את החוזה כי אף אחד לא רוצה שנתנתק ולכן לא תמיד יגידו לנו את כל האמת אם לא נהייה ממוקדים בשאלות שלנו.

לאחר שוידאנו כי אנחנו לא נמצאים בתקופת התחיבות (חלק מהחברות לא מאפשרות להתנתק לפני תום תקופת ההתחייבות ומחייבות בקנס אם מדברים איתם על זה לפני תום תקופת ההתחייבות), אנחנו יכולים לצלצל לספק השירות ולבקש להתנתק מהשירות.

במקביל, אנו שולחים פקס ומכתב רשום (שומרים את השובר של הרשום) לספק השירות.

באם ספק השירות אומר לכם כי יחזרו אליכם משימור לקוחות אתם משיבים לו שראשית הוא חייב לנתק אתכם מהשירות ובמקביל לא איכפת לכם לדבר עם שימור לקוחות. השיחה עם שימור לקוחות לא עוצרת את תהליך הניתוק מבחינת החוק.
במידה והניתוק הייה מספק טלביזיה רב ערוצית (יס או הוט),  מודאים עם שירות לקוחות מתי באים לאסוף את הציוד. ככלל, הם חייבים להגיע כשנוח לכם!! אתם לא מחסן ואם הם לא מגיעים תוך זמן סביר יש לשקול פעולה בנידון.

שלבי ההתנתקות משירות הם:

  1. קריאת החוזה הקיים, בירור מועד תחילת החוזה, סיום ההתחייבות וקנסות יציאה (אם קיימים).
  2. במידה ואנו רוצים לעבור לספק שירות אחר: פניה לחברה שאליה אנו רוצים להתחבר, בירור כל התנאים כמפורט בהסבר התחברות לשירות. בדיקה אצל ספק שירות חדש האם הוא יכול לבצע ניתוק ולספוג קנסות. יש להבין כל פרט ופרט כדי למנוע בעיות.
  3. התנתקות מספק השירות. יש להתקשר לספק השירות + משלוח פקס לספק השירות + שליחת מכתב רשום לספק השירות.
  4. במידה וספק השירות אומר לכם שיצלצלו אלכם משימור לקוחות, יש להסביר לו שהוא חייב לנתק אתכם ורק במקביל אתם מוכנים לדבר עם מי שיתקשר אליכם.
  5. יש לצלצל לספק השירות כדי לוודא שקיבל פקס ו/או מכתב רשום.
  6. החזרת ציוד (בהוט או יס), החתמת שליח על טופס שמאשר קבלת ציוד + מספר סידורי של ציוד.
  7. מעקב כרטיסי אשראי ו/או חשבון בנק לוידוי ההתנתקות ואי הטלת קנסות.


בכל מקרה של רצון לעזרה מיידית בניתוק מחברה סלולארית או לטלביזיה רב ערוצית לחץ/צי כאן

abstract2_web

 

Facebook Like

מבזקים וחדשות

חדשות מעודכן אפריל 2017

רוצים לקנות בית ולקבל את הבית מרוהט? משכנתא מממנת, משכנתא שחוסכת כסף כדי שתוכלו לקנות את מוצרי הבית לדירתכם החדשה,  צלצלו ושאלו כיצד  053-7-556-335  077-5-4357-63

.

.

פריים? צמוד? קצר מועד? קנס יציאה? - זקוקים לעזרה? לא מבינים? צלצלו ונדבר  077-5-4357-63   053-7-556-335

.

.

.

אתם מכוסים? קר לכם? השמיכה קצרה או שיש מקום לרגליים, בואו נבדוק שיש לכם מספיק שמיכה לתקופות קרות, פגישה אחת שתאיר לכם את העתיד ותכין אותכם לנסיעה לחו"ל, החתונה של הילדים או הולדת הנכד/ה.

.

.

.

כשאנחנו קונים רכב (50,000 ש"ח) אנו בודקים אותו בעלות של 500 ש"ח. את המשכנתא שלכם נבדוק בחינם ונמחזר במחיר קטן יותר מ-1%, כי אצלנו המחיר קבוע גם אם חוסכים ללקוח 50,000 ש"ח וגם אם חסכנו לו 350,000 ש"ח.

נצלו את הריביות הנמוכות, צלצלו עכשיו    077-5-4357-63   053-7-556-335

חיפוש באתר

מונה צפיות תוכן

מונה צפיות תוכן : 434112
Facebook: Tovana.Yehuda Linked In: yehudayizraeli Twitter: yizraeli External Link: yizraeli.cafe.themarker.com