פיטורים PDF הדפסה דוא

בעולם הגלובלי שבו חברות nמחשבות עלויות בכל רגע נתון, צמצומי כח-אדם קורים חדשות לבקרים ללא התראה ממצב שוק זה או bluerad_webאחר. כל אדם חייב לתכנן את חיי העבודה שלו עד היציאה לגמלאות.

 

במידה והתכנון מתבצע בעוד העובד לא מובטל, יוכל יועץ "תובנה" לבנות תרחישי עבודה ופיטורין שונים ולבחור את התרחיש המתאים למשפחה, לאופיים ולעיסוקם. כמובן שתיכנון נכון מראש ימנע בעיות כלכליות ויביא לרוגע ולחיפוש עבודה נוח יותר. כמובן שיעוץ חיוני, אף יותר, ברגע הפיטורין במידה ולא הוכנו תוכניות חירום מראש.

 

כשהנועץ תכנן את חייו הכלכליים מראש, אנו מכינים קופה קטנה לזמן משבר תעסוקתי. קופה זו לא באה להחליף את תשלומי האבטלה אלא נועדה לתת זמן נוסף לחיפוש עבודה שלא מתוך לחץ. אדם רגוע כלכלית הוא אדם רגוע אישית וקל לו יותר לחפש עבודה מתוך רוגע פנימי מאשר מתוך לחץ ודחק כלכלי.

 

במידה והפיטורים נחתו כרעם ביום בהיר, נוכל לשפר את המצב אם נתייעץ ונייעל את ההתנהלות הכלכלית של הבית בשעת משבר זה.  נכין מספר תוכניות חירום כדי לעבור את התקופה הקשה (קצרה או ארוכה) ללא משברים עמוקים. היעוץ יתמקד במשפחה על כל moneyxmx_webמרכיביה ודרישותיה. אי אפשר להמר על העתיד הכלכלי והמקצועי ולכן רק תיכנון ויעוץ יעזרו לעבור את הקשיים בשלום.

 

במקביל לייעוץ הכלכלי יש צורך בייעוצים ממוקדים נוספים. בייעוץ נדגיש איזה בעלי מקצוע על הנועץ לפנות כגון יועץ פנסיוני וכדומה (כמובן שהנועץ יבחר יועץ מתוך הכרות אישית או מסביבתו הטבעית).

 

 

עבודה קשה היא כמו ריבית דריבית שמצטברת בבנק. התגמול גדל מהר יותר - רנדי פאוש.

 

Facebook Like

מבזקים וחדשות

חדשות מעודכן אפריל 2017

רוצים לקנות בית ולקבל את הבית מרוהט? משכנתא מממנת, משכנתא שחוסכת כסף כדי שתוכלו לקנות את מוצרי הבית לדירתכם החדשה,  צלצלו ושאלו כיצד  053-7-556-335  077-5-4357-63

.

.

פריים? צמוד? קצר מועד? קנס יציאה? - זקוקים לעזרה? לא מבינים? צלצלו ונדבר  077-5-4357-63   053-7-556-335

.

.

.

אתם מכוסים? קר לכם? השמיכה קצרה או שיש מקום לרגליים, בואו נבדוק שיש לכם מספיק שמיכה לתקופות קרות, פגישה אחת שתאיר לכם את העתיד ותכין אותכם לנסיעה לחו"ל, החתונה של הילדים או הולדת הנכד/ה.

.

.

.

כשאנחנו קונים רכב (50,000 ש"ח) אנו בודקים אותו בעלות של 500 ש"ח. את המשכנתא שלכם נבדוק בחינם ונמחזר במחיר קטן יותר מ-1%, כי אצלנו המחיר קבוע גם אם חוסכים ללקוח 50,000 ש"ח וגם אם חסכנו לו 350,000 ש"ח.

נצלו את הריביות הנמוכות, צלצלו עכשיו    077-5-4357-63   053-7-556-335

חיפוש באתר

מונה צפיות תוכן

מונה צפיות תוכן : 461667
Facebook: Tovana.Yehuda Linked In: yehudayizraeli Twitter: yizraeli External Link: yizraeli.cafe.themarker.com